بازداشت تروریست خطرناک النصره در لبنان

کیٹیگری لبنان
Tuesday, 09 May 2017


شیعیت نیوز به گزارش خبرگزاری ملی لبنان، اطلاعات ارتش لبنان با انجام یک عملیات منحصر به فرد در منطقه عرسال در نزدیکی مرزهای سوریه، یک عضو گروه تروریستی النصره را دستگیر کرد.
این فرد که محمد حسن حصوه نام دارد، سوری‌الاصل و یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی النصره است که مسئولیت آماده‌سازی و توزیع بمب‌ را بر عهده داشت.
این تروریست همچنین مسئول حملات مسلحانه به نظامیان لبنانی در مناطق مرزی با سوریه و در منطقه البقاع است.
دوم اردیبهشت ماه جاری اطلاعات ارتش لبنان موفق شده بود طی عملیاتی منحصر به فرد شماری از تروریست‌های داعشی را در منطقه کوهستانی وادی‌الحصن در حومه عرسال به هلاکت برساند. نظامیان لبنانی در آن زمان حسن الملیص یکی از سرکرده‌های داعش و 10 تن دیگر از عناصر این گروه تروریستی را به اسارت گرفتند.
مقاومت لبنان چهارم اردیبهشت ماه نیز یک مرکز فرماندهی گروه تروریستی داعش در ارتفاعات راس بعلبک در استان بقاع را هدف حمله موشکی خود قرار داد که در پی این حمله شماری از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.
عناصر مسلح در ماه آگوست سال 2014 میلادی به منطقه عرسال حمله کردند و 9 نظامی ارتش لبنان را به گروگان گرفتند و این نظامیان همچنان در اسارت گروه‌های تروریستی هستند.
دستاوردهای اخیر دستگاه‌های امنیتی لبنان در دستگیری عناصر تکفیری، در راستای جنگ پیش‌گیرانه‌ای است که این کشور از سال‌ها قبل آن را علیه تروریسم آغاز کرده است.

پڑھا گیا 625 دفعہ

Leave a comment

اخبارفلسطین اشغالی

دیدار عباس با ترامپ در کاخ سفید

دیدار عباس با ترامپ در کاخ سفید

شیعیت نیوز ۔ محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، که به دعوت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا، به واشنگتن سفر کرده است، در کاخ سفید با وی دیدار کر...

مقالات

همگرایی تهران و اسلام‌آباد علیه تهدید‌های مشترک / گئزارش شبکہ ایلنا

همگرایی تهران و اسلام‌آباد علیه تهدید‌های مشترک / گئزارش شبکہ ایلنا

شیعیت نیوزنقل از شبکہ خبری ایلناواژه امنیت از دیرباز در تمامی مکاتب سیاسی و اعتقادی دارای اهمیت بسزایی بوده و همچنان نگاه تمامی دولتمردان در سراسر جها...

اخبار سوریه

آستانه میزبان چهارمین دور مذاکرات سوریه

آستانه میزبان چهارمین دور مذاکرات سوریه

شیعیت نیوز ۔ شهر آستانه، پایتخت قزاقستان، میزبان چهارمین دور مذاکرات میان معارضان و دولت سوریه به منظور پایان دادن به 6 سال جنگ در این کشور عربی است. ...

اخباریمن

حمله توپخانه‌ای یمنی‌ها به مواضع سعودی/چند نظامی کشته و زخمی شدند

حمله توپخانه‌ای یمنی‌ها به مواضع سعودی/چند نظامی کشته و زخمی شدند

شیعیت نیوز به نقل از پایگاه لبنانی العهد، اقدامات تلافی جویانه ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه رژیم سعودی همچنان ادامه دارد. بر اساس این گزارش، ارتش ...

ڈیلی موشن

ارتباط با ما

ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ویب سائت http://www.shiitenews.org