تلاش آل سعود برای جذب فرماندهان ارتش پاکستان

کیٹیگری پاکستان
Thursday, 04 May 2017


شیعیت نیوز به نقل از «جیو نیوز»، سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان با «ژنرال زبیر محمود» دیدار و برای جذب بیشتر همکاری‌های ارتش پاکستان به او بالاترین نشان نظامی عربستان را هدیه داد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار درباره افزایش همکاری‌های دو کشور به خصوص در بحث نظامی گفت‌وگو‌های خوبی انجام شده است.

سخنگوی ارتش پاکستان نیز اعلام کرد که «ژنرال زبیر محمود» با فرمانده ارتش عربستان نیز در جده دیدار و گفت‌وگو کرده است.

آل سعود دو سال است در باتلاق یمن گرفتار شده و با وجود تلاش‌های گسترده و کمک گرفتن از کشورهای دور و نزدیک و استفاده از بمب‌های خوشه‌ای تا کنون هیچ موفقیتی در این کشور به دست نیاورده‌ است، بنابراین دست به دامان پاکستان شده‌ است تا از نیروی زمینی این کشور در این نبرد استفاده کند.

دولت پاکستان با وجود مخالفت صریح پارلمان و مردم ، مجوز فرماندهی «ژنرال راحیل شریف» رئیس سابق ستاد ارتش پاکستان بر ائتلاف آل سعود را صادر کرد که با واکنش‌های مختلفی در این کشور همراه شد.

عربستان مدتی است پروژه تخریب چهره انقلاب اسلامی ایران در پاکستان را کلید زده است و با صرف هزینه‌های هنگفت و تقویت گروه‌های تروریستی و از سوی دیگر صحبت در مورد اتحاد مسلمین سعی می‌کند به عنوان کشوری که صلاحیت رهبری بر تمام کشورهای اسلامی دارد خود را معرفی کند.

تجاوز نظامی عربستان به مسلمانان مظلوم یمن تا کنون بیش از 12 هزار شهید برجا گذاشته و سازمان ملل وضع مردم یمن را فاجعه بار خوانده است.

آل سعود به عنوان مادر فکری تمام گروه‌های تروریستی در کشته شدن بیش از 400 هزار نفر از مردم سوریه طی 6سال جنگ این کشور نیز نقش اساسی داشته است.

پڑھا گیا 455 دفعہ

Leave a comment

اخبارفلسطین اشغالی

دیدار عباس با ترامپ در کاخ سفید

دیدار عباس با ترامپ در کاخ سفید

شیعیت نیوز ۔ محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، که به دعوت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا، به واشنگتن سفر کرده است، در کاخ سفید با وی دیدار کر...

مقالات

همگرایی تهران و اسلام‌آباد علیه تهدید‌های مشترک / گئزارش شبکہ ایلنا

همگرایی تهران و اسلام‌آباد علیه تهدید‌های مشترک / گئزارش شبکہ ایلنا

شیعیت نیوزنقل از شبکہ خبری ایلناواژه امنیت از دیرباز در تمامی مکاتب سیاسی و اعتقادی دارای اهمیت بسزایی بوده و همچنان نگاه تمامی دولتمردان در سراسر جها...

اخبار سوریه

آستانه میزبان چهارمین دور مذاکرات سوریه

آستانه میزبان چهارمین دور مذاکرات سوریه

شیعیت نیوز ۔ شهر آستانه، پایتخت قزاقستان، میزبان چهارمین دور مذاکرات میان معارضان و دولت سوریه به منظور پایان دادن به 6 سال جنگ در این کشور عربی است. ...

اخباریمن

حمله توپخانه‌ای یمنی‌ها به مواضع سعودی/چند نظامی کشته و زخمی شدند

حمله توپخانه‌ای یمنی‌ها به مواضع سعودی/چند نظامی کشته و زخمی شدند

شیعیت نیوز به نقل از پایگاه لبنانی العهد، اقدامات تلافی جویانه ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه رژیم سعودی همچنان ادامه دارد. بر اساس این گزارش، ارتش ...

ڈیلی موشن

ارتباط با ما

ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ویب سائت http://www.shiitenews.org